IG Production - umělecká a produkční agentura

Již deset let zajišťujeme kompletní zajištění kulturních akcí včetně programu, ozvučení, osvětlení a technického zabezpečení. Pořádáme hudební a divadelní představení, koncerty, hudební festivaly, taneční party a exkluzivně nabízíme oblíbený pořad pořad Na stojáka!


Koncerty

Koncerty

Venkovní akce

Venkovní akce

Indoor akce

Indoor akce

Poskytujeme služby pro kulturní a sportovní akce, vzdělávací a firemní programy, školy, školení, kurzy, večírky pro zaměstnance nebo obchodní partnery, firemní i zaměstnanecké akce, svatby, módní přehlídky, dětské dny nebo městské slavnosti. Naše aktivity využijete během celého kalendářního roku.

Mezi naše hlavní aktivity patří technické zázemí – zvukové aparáty pro mluvené slovo, zpěv nebo hudební produkce, světelná technika pro interiér či exteriér, konferenční technika, variabilní podia, párty stany různých velikostí. Pro Vaše městské slavnosti, trhy a jarmarky zajistíme stylové prodejní dřevěné stánky. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi je všechny zodpovíme. Využijte kontaktního formuláře, emailu nebo telefonu, dle Vašich preferencí. IGPRODUCTION - Vaše umělecká a produkční agentura. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Widgetkit Popover Widget
Blue Peak

Blue Peak

10 km distance
Panorama

Panorama

30 km distance
Deep Lake

Deep Lake

42 km distance
 • Blue Peak

  Blue Peak

  10 km distance
 • Panorama

  Panorama

  30 km distance
 • Deep Lake

  Deep Lake

  42 km distance
Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net